Czy moje CV będzie dostępne publicznie?

Kiedy tworzysz swoje CV w serwisie Cveasy.pl, jest ono dostępne wyłącznie dla Ciebie, a także dla osób, którym udostępnisz link. 

Nasz zespół wsparcia technicznego i specjaliści od IT mogą również uzyskać dostęp do Twoich życiorysów, aby skutecznie pomagać Ci w rozwiązywaniu problemów oraz w celu gromadzenia danych służących do tworzenia nowych możliwości na stronie albo marketingu lub, by móc odpowiedzieć na Twoje pytania dotyczące aplikacji. Usunięcie CV albo listu motywacyjnego powoduje nieodwracalne skasowanie ich ze wszystkich systemów. Nie mamy możliwości odzyskania usuniętych dokumentówCV.

Możesz dowiedzieć się więcej na temat udostępniania CV lub pobierania listu motywacyjnego tutaj.

Usuwanie lub ukrywanie CV

Po udostępnieniu linku do Twojego CV, dokument przestaje być prywatny. W praktyce każdy może skopiować link i udostępnić go w przyszłości. Jeśli udostępniłeś link, lecz chcesz mieć pewność, że dostęp do Twojego życiorysu w przyszłości nie będzie możliwy, najlepiej powielić udostępnione CV, a następnie usunąć wcześniej udostępniony dokument. Tym sposobem Twoje CV będzie powiązane z linkiem, który nie został jeszcze udostępniony. 

Po usunięciu CV dotychczasowy link przekieruje odwiedzających do strony wyświetlającej komunikat błędu 404.

Jeśli masz pytania lub wątpliwości dotyczące naszej polityki prywatności, zachęcamy do zapoznania się z doskonałymi ocenami i recenzjami w serwisie Trustpilot

Jeśli masz inne pytania lub wątpliwości dotyczące prywatności, zapoznaj się z naszą polityką prywatności oraz warunkami korzystania z usługi

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami