W jaki sposób mogę skorzystać z serwisu Cveasy.pl za darmo?

Serwis Cveasy.pl obejmuje kilka narzędzi, z których możesz korzystać za darmo, bez konieczności podawania danych swojej karty kredytowej. 

Użytkownicy darmowego abonamentu mogą korzystać z następujących funkcji:

  • Narzędzia do opracowywania życiorysów, które prowadzi użytkownika przez proces tworzenia CV od podstaw. 
  • Napisz błyskawicznie list motywacyjny, korzystając z naszych profesjonalnych narzędzi i porad oraz wstępnie wygenerowanych wyrażeń i pobierz go za darmo w formacie tekstowym.
  • Pobierania pliku TXT zawierającego treść opracowanego CV do skopiowania i wklejenia do własnego szablonu.
  • Udostępniania linków do CV zamieszczonego w serwisie.
  • Przeszukiwania i korzystania z biblioteki przykładowych CV. Nasza obszerna biblioteka PRAWDZIWYCH CV stanowi doskonałe źródło inspiracji i pomysłów.
  • Przeszukiwania ofert pracy zamieszczanych across the internet all in one place.
  • Logowania w celu uzyskania dostępu do lub możliwości edycji CV albo listu motywacyjnego.

W celu opracowania wielu wersji CV lub pobrania pliku PDF zawierającego opracowane CV oraz list motywacyjny wykorzystujący szablon premium musisz skorzystać z okresu próbnego za jedynie € 2,95. 

W czasie okresu próbnego masz dostęp do wszystkich funkcji premium przez 7 dni. Po zakończeniu okresu próbnego następuje automatyczne przedłużenie do miesięcznego abonamentu. Możesz anulować swoją subskrypcję w dowolnym momencie – wystarczy wejść do menu „Konto” znajdującego się w prawym górnym rogu aplikacji.

Jak bezpłatnie udostępniać linki do swojego CV?

Możesz korzystać z serwisu Cveasy.pl za darmo, a jednocześnie korzystać z naszych szablonów premium, udostępniając linki do swojego CV zamieszczonego w serwisie. Link do CV w serwisie stanowi szybki i wygodny sposób na udostępnienie go potencjalnym pracodawcom lub innym osobom należącym do Twojej sieci kontaktów przy pomocy poczty elektronicznej, komunikatorów lub wiadomości SMS. Możesz dowiedzieć się więcej na temat udostępniania linków do CV zamieszczonego w serwisie tutaj.

Jak bezpłatnie pobrać plik TXT z serwisu?

Po utworzeniu CV w serwisie CVeasy.pl możesz pobrać je bezpłatnie w formie pliku TXT,  który zawiera dokładnie to, co wskazuje nazwa – czystą treść, z której składa się Twoje Twojego CV, bez jakiegokolwiek szablonu. Po pobraniu pliku TXT możesz otworzyć go na swoim komputerze, zaznaczyć cały tekst, a następnie skopiować go i wkleić do edytora tekstu takiego jak Microsoft Word lub Google Docs. Przy pomocy edytora możesz dostosować formatowanie oraz styl dokumentu zgodnie ze swoimi potrzebami, korzystając z treści, która stanowi podstawę świetnego CV. Możesz także pobrać plik tekstowy za darmo. Jest to świetny sposób na szybkie stworzenie wysokiej jakości listu motywacyjnego za pomocą naszych narzędzi do pisania i na zachowanie końcowego tekstu na swoim urządzeniu. Ponadto oferujemy 18 profesjonalnie zaprojektowanych i przetestowanych szablonów listów motywacyjnych, które można dopasować do stylu własnego CV i pobrać w różnych formatach, w tym w formacie PDF.

Aby pobrać plik TXT zawierający treść Twojego CV albo listu motywacyjnego, zaloguj się do serwisu Cveasy.pl, a następnie przejdź do swojego pulpitu. Kliknij link znajdujący się poniżej menu głównego dla każdego CV i listu motywacyjnego, aby pobrać plik TXT. Szczegóły znajdują się na poniższym zrzucie ekranu.

Możesz zawsze ponownie zalogować się do serwisu Resume.io w celu uzyskania dostępu do swojego CV i edytowania go w przyszłości. Zamiast tracić czas na wyszukiwanie plików na swoim komputerze lub pisanie CV na nowo w kolejnych latachw przyszłości od nowa, możesz korzystać z serwisu Resume.io za darmo w celu aktualizacji swojego życiorysu, nawet jeśli zrezygnujesz z planu abonamentu premium. 

Oprócz wymienionych darmowych funkcji, możesz również skorzystać z naszych darmowych zasobów zgromadzonych po to, aby pomóc Ci w stworzeniu idealnego CV i szybkim znalezieniu pracy:
  • Resume Examples -  archiwum ponad 250 prawdziwych przykładów CV wziętych z praktyki uporządkowanych według branży.
  • Przykłady listów motywacyjnych – archiwum zawierające ponad 50 bezpłatnych przykładów listów motywacyjnych, na których można się wzorować.
  • Blog - najnowsze porady dotyczące CV oraz karier, darmowe szablony i wiele innych..

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz podzielić się swoją opinią na temat korzystania z serwisu Cveasy.pl za darmo.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami