Jak mogę korzystać z cveasy.pl za darmo?

Cveasy.pl oferuje szereg narzędzi, z których można korzystać w 100% bezpłatnie bez potrzeby podawania danych karty kredytowej.

Z darmowym kontem możesz:

  • Korzystać z naszego kreatora CV do stworzenia od zera fantastycznego CV. Możesz pobrać CV jako plik PDF wykorzystujący szablon Vancouver albo jako plik tekstowy (TXT).
  • Błyskawicznie napisać list motywacyjny, korzystając z naszych profesjonalnych narzędzi, wstępnie wygenerowanych zdań i wskazówek, oraz pobrać go bezpłatnie jako szablon Vancouver albo w formacie TXT.
  • Udostępniać w internecie link do swojego CV.
  • Przeglądać i wyświetlać nasz zbiór przykładowych CV. Nasza obszerna kolekcja PRAWDZIWYCH CV jest świetnym punktem wyjścia do zbierania inspiracji.

    Szukać ofert pracy w internecie w jednym miejscu za pomocą bezpłatnego narzędzia do szukania ofert pracy zapewnianego przez Career.io (znajdziesz je w swoim pulpicie cveasy.pl w zakładce „Usługi”).

  • Logować się, by edytować/otwierać swoje CV lub list motywacyjny w dowolnym momencie.

Za 12,95 zł możesz przejść na wersję próbną abonamentu premium, by móc stworzyć wiele CV i listów motywacyjnych przy wykorzystaniu każdego z naszych projektowanych przez ekspertów szablonów, a następnie je pobrać. W okresie próbnym przez 7 dni będziesz także mieć dostęp do naszych licznych usług premium.

Po 7 dniach próbna subskrypcja ulegnie automatycznemu odnowieniu jako subskrypcja miesięczna. Możesz w każdej chwili usunąć konto za pomocą menu „Ustawienia konta” w prawym górnym rogu aplikacji. Być może będą pobrane opłaty za dni, kiedy mogłeś korzystać z naszych usług i produktów. Dowiedz się więcej o naszych planach cenowych albo o metodzie usuwania konta albo zmiany na bezpłatny abonament w dowolnym momencie.

Jak bezpłatnie udostępniać linki do swojego CV?

Możesz korzystać z serwisu Cveasy.pl za darmo, a jednocześnie korzystać z naszych szablonów premium, udostępniając linki do swojego CV zamieszczonego w serwisie. Link do CV w serwisie stanowi szybki i wygodny sposób na udostępnienie go potencjalnym pracodawcom lub innym osobom należącym do Twojej sieci kontaktów przy pomocy poczty elektronicznej, komunikatorów lub wiadomości SMS. Możesz dowiedzieć się więcej na temat udostępniania linków do CV zamieszczonego w serwisie tutaj.

Jak bezpłatnie pobrać plik TXT z serwisu?

Po utworzeniu CV w serwisie CVeasy.pl możesz pobrać je bezpłatnie w formie pliku TXT,  który zawiera dokładnie to, co wskazuje nazwa – czystą treść, z której składa się Twoje Twojego CV, bez jakiegokolwiek szablonu. Po pobraniu pliku TXT możesz otworzyć go na swoim komputerze, zaznaczyć cały tekst, a następnie skopiować go i wkleić do edytora tekstu takiego jak Microsoft Word lub Google Docs. Przy pomocy edytora możesz dostosować formatowanie oraz styl dokumentu zgodnie ze swoimi potrzebami, korzystając z treści, która stanowi podstawę świetnego CV. Możesz także pobrać plik tekstowy za darmo. Jest to świetny sposób na szybkie stworzenie wysokiej jakości listu motywacyjnego za pomocą naszych narzędzi do pisania i na zachowanie końcowego tekstu na swoim urządzeniu. Ponadto oferujemy 18 profesjonalnie zaprojektowanych i przetestowanych szablonów listów motywacyjnych, które można dopasować do stylu własnego CV i pobrać w różnych formatach, w tym w formacie PDF.

Aby pobrać plik TXT zawierający treść Twojego CV albo listu motywacyjnego, zaloguj się do serwisu Cveasy.pl, a następnie przejdź do swojego pulpitu. Kliknij link znajdujący się poniżej menu głównego dla każdego CV i listu motywacyjnego, aby pobrać plik TXT. Szczegóły znajdują się na poniższym zrzucie ekranu.

Możesz zawsze ponownie zalogować się do serwisu Resume.io w celu uzyskania dostępu do swojego CV i edytowania go w przyszłości. Zamiast tracić czas na wyszukiwanie plików na swoim komputerze lub pisanie CV na nowo w kolejnych latachw przyszłości od nowa, możesz korzystać z serwisu Resume.io za darmo w celu aktualizacji swojego życiorysu, nawet jeśli zrezygnujesz z planu abonamentu premium. 

Oprócz wymienionych darmowych funkcji, możesz również skorzystać z naszych darmowych zasobów zgromadzonych po to, aby pomóc Ci w stworzeniu idealnego CV i szybkim znalezieniu pracy:
  • Resume Examples -  archiwum ponad 250 prawdziwych przykładów CV wziętych z praktyki uporządkowanych według branży.
  • Przykłady listów motywacyjnych – archiwum zawierające ponad 50 bezpłatnych przykładów listów motywacyjnych, na których można się wzorować.
  • Blog - najnowsze porady dotyczące CV oraz karier, darmowe szablony i wiele innych..

Skontaktuj się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania lub chcesz podzielić się swoją opinią na temat korzystania z serwisu Cveasy.pl za darmo.

Staramy się oferować naszym klientom najlepsze plany cenowe w oparciu o osobiste preferencje i rozmaite inne czynniki. Dlatego plany cenowe CVeasy.pl mogą się różnić w zależności od lokalizacji albo odbiegać od poprzednich planów cenowych.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami