Czy mogę pobrać swoje CV w formie pliku Word lub PDF?

Po przygotowaniu CV możesz skorzystać z kilku sposobów pozwalających na eksport swoich CV lub listów motywacyjnych, aby móc zacząć aplikować na wolne stanowiska pracy. 

Możesz pobrać CV w formacie PDF, DOCX lub TXT bezpośrednio z pulpitu lub z edytora. Dla wygodu i porządku możesz również połączyć swoje CV i list motywacyjny w jeden plik PDF. Oprócz przycisku „Pobierz PDF”, jest też menu rozwijane zatytułowane „Więcej” z opcjami pobierania pliku DOCX lub TXT. Pobieranie DOCX / Word działa nie tylko w przypadku naszego najpopularniejszego szablonu Sztokholm, ale również w przypadku szablonu Sydney. Należy pamiętać, że po pobraniu CV jako pliku Word przy użyciu szablonu Sydney kolorowy pasek boczny na drugiej stronie wygląda inaczej niż na pierwszej stronie, jednak po wydrukowaniu odpowiednio się ułoży. Tutaj uzyskasz też dostęp do opcji „Udostępnij link”. Cieszymy się również, że funkcja eksportu Docx(Word) jest już dostępna dla jednego z naszych bardziej popularnych szablonów „Going to Dublin”. Patrz zrzut ekranu poniżej.

Jeśli korzystasz z darmowej wersji usługi, możesz wyeksportować pobrać swoje CV do jako pliku TXT lub udostępnić link prowadzący do Twojego CV w serwisie. Szczegóły znajdują się na zrzutach ekranu poniżej.

Konwertowanie do formatu DOCX 

Możesz także pobrać CV jako plik DOCX. Pliki DOCX (Word) są zapisywane w naszych najpopularniejszych szablonach Sztokholm i Sydney. Sprawdź powyższy podgląd wizualny, aby sprawdzić, jak będzie wyglądał dokument po eksporcie. Pliki DOCX umożliwiają edycję stylów, rozmiarów i kolorów na Twoim urządzeniu.

Po kliknięciu na ten "..." przycisk otworzy się proste menu oferujące kilka sposobów pobrania CV:

Dlaczego pobieranie dokumentu w formacie DOCX wygląda inaczej niż pobieranie pliku w formacie PDF? (wersja beta)

CV można pobrać na trzy sposoby: jako plik TXT (darmowo), PDF albo DOCX. Twoje CV będzie wyglądało tak samo niezależnie od wybranej opcji pobierania, z wyjątkiem pliku TXT.

Nowy plik DOCX jest dostępny do pobrania dla naszych popularnych szablonów Sztokholm i Sydney. Wystarczy pobrać i rozpocząć proces aplikowania o pracę. Pamiętaj, że szablon Sydney ma kolorowy pasek boczny, który w podglądzie wydaje się być inny na drugiej stronie, jednak po pobraniu lub wydrukowaniu będzie pasował do paska bocznego na pierwszej stronie.

Każdy z naszych szablonów został opracowany przez ekspertów zgodnie z zasadami tworzenia CV, na które zwracają uwagę pracodawcy.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami