Jak mogę udostępnić swoje CV?

Kiedy ukończysz tworzenie swojego CV, możesz skorzystać z funkcji serwisu Cveasy.pl pozwalającej na udostępnienie linku do Twojego życiorysu za darmo. Domyślnie wgląd do Twoich dokumentów masz tylko Ty, a dokumenty są ione udostępniane tylko w sytuacji, w której zdecydujesz się na wykorzystanie funkcji udostępniania w naszym serwisie. Możesz bez problemu pobrać PDF listu motywacyjnego, zapisać go i udostępnić pracodawcom. Udostępnienie linku jest bardzo wygodnym i nowoczesnym sposobem na przesłanie CV/listy motywacyjnego za pośrednictwem poczty elektronicznej, komunikatorów na portalach społecznościowych lub w wiadomości SMS. Dzięki tej funkcji możesz korzystać z naszych szablonów premium za darmo, bez konieczności wykupowania abonamentu premium.

Możesz także skorzystać z naszej niezwykle wygodnej opcji scalania plików PDF, aby połączyć swoje CV i list motywacyjny w jeden dokument. Pozwala to uniknąć bałaganu, zachować porządek i usprawnić aplikowanie o pracę. Tę nową funkcję znajdziesz w menu pod „Więcej” po prawej stronie podglądu CV / listu motywacyjnego. Następnie wystarczy wybrać dokumenty, które chcesz połączyć i gotowe!

Jak udostępnić swoje CV?

Każda wersja Twojego CV ma swój wyjątkowy link, który możesz udostępnić innym. Jeśli posiadasz wiele wersji swojego życiorysu, masz do dyspozycji szereg rożnych linków, które możesz udostępniać. 

Aby udostępnić CV, przejdź do panelu CV i kliknij „Więcej” w menu rozwijanym, aby uzyskać dostęp do opcji „Udostępnij link”. Dostęp do opcji „Udostępnij link” można również uzyskać, klikając „…” w prawym dolnym rogu strony podglądu. Szczegóły znajdują się na poniższym zrzucie ekranu. 

Po kliknięciu przycisku zobaczysz stronę, na której możesz:

  • Po kliknięciu przycisku zobaczysz stronę, na której możesz:
  • Kliknąć przycisk w celu udostępnienia CV na Facebooku, Twitterze oraz w serwisie LinkedIn

Jak to działa?

Udostępnianie w mediach społecznościowych

Jeśli zdecydujesz się na udostępnienie swojego CV w mediach społecznościowych, dodajemy formatowanie do postu, ale w każdej sytuacji możesz zmienić dowolny element postu przed udostępnieniem go publicznie. 

Funkcja Statystyki

Nasza wyjątkowa funkcja Statystyki, która umożliwia śledzenie odsłon CV w perspektywie krótko- i długoterminowej. Dowiedz się, jak długo ktoś przeglądał Twoje CV i z jakiego miejsca. Umiejętność rozpoznawania globalnych możliwości w oparciu o miasto / kraj przeglądających Twoje CV pomoże Ci nie przegapić zainteresowanych rekruterów!

Rozszerzenie Chrome dla pulpitu poszukiwania pracy

Nie zapomnij użyć niezwykle przydatnego rozszerzenia Chrome dla pulpitu śledzenia ofert pracy, które umożliwia zapisywanie ofert pracy, gdy tylko je zobaczysz, bezpośrednio z rogu przeglądarki.

Korzystanie z niego jest bardzo proste:

  • Zainstaluj (bezpłatnie) rozszerzenie z oficjalnego sklepu Google Chrome 
  • Zaloguj się na swoje konto
  • Szukaj pracy w internecie
  • Zapisuj oferty pracy w prawym górnym rogu przeglądarki
  • Zostaną one przeniesione na Twój pulpit śledzenia ofert pracy. Gotowe!

Edytowanie  

Wszystkie zmiany wprowadzone do życiorysu będą natychmiast widoczne w życiorysie wyświetlanym na publicznej stronie internetowej. 

Usuwanie lub ukrywanie CV 

Po udostępnieniu linku do Twojego CV, dokument przestaje być prywatny. W praktyce każdy może skopiować link i udostępnić go w przyszłości.

Jeśli udostępniłeś link, lecz chcesz z jakiegoś powodu mieć pewność, że dostęp do Twojego życiorysu nie będzie już możliwy w przyszłości, najlepszym sposobem jest powielenie udostępnionego CV, a następnie usunięcie udostępnionego dokumentu. Tym sposobem Twoje CV będzie powiązane z linkiem, który nie został jeszcze udostępniony. 

Po usunięciu CV dotychczasowy link przekieruje odwiedzających do strony wyświetlającej komunikat błędu 404.

Nie zapomnij o liście motywacyjnym

Oprócz szybkiego stworzenia swojego wymarzonego CV możesz również napisać idealny list motywacyjny, który dołączysz do życiorysu w zaledwie kilka minut. Wybierz któryś z naszych profesjonalnie zaprojektowanych szablonów listu motywacyjnego, a Twoja aplikacja w mgnieniu oka nabierze profesjonalizmu. Oferujemy 18 innowacyjnych szablonów listów motywacyjnych, które zostały starannie zaprojektowane – tak, aby pasowały do Twojego CV. Dla maksymalnej wygody i najlepszej organizacji możesz nawet połączyć swoje CV i list Motywacyjny w jeden plik PDF. Stworzenie przekonującej i spójnej pary CV i listu motywacyjnego nigdy nie było łatwiejsze! Wystarczy wejść do rozwijanej zakładki „List motywacyjny” na naszej stronie głównej CVeasy.pl i postępuj zgodnie z prostą instrukcją, aby jeszcze dzisiaj napisać list motywacyjny.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami