Jak mogę się zalogować do serwisu Cveasy.pl?

Po rozpoczęciu tworzenia CV w serwisie Cveasy.pl możesz w każdej chwili wylogować się, a następnie zalogować się ponownie w celu odzyskania dostępu do swoich życiorysów i kontynuowania edycji. 

Poradnik – logowanie i rozwiązywanie problemów

Krok 1: Otwórz ten link: https://cveasy.pl/app/sign-in

Krok 2: Wprowadź swój adres e-mail lub zaloguj się za pomocą profilu w jednym z serwisów społecznościowych. Szczegóły znajdują się na poniższym zrzucie ekranu.

Krok 3: Sprawdź, czy na Twój adres e-mail trafił magiczny link, a następnie kliknij przycisk lub link znajdujący się w wiadomości. Szczegóły znajdują się na poniższym zrzucie ekranu.

BRAWO – udało Ci się zalogować!

📌 Porady dotyczące rozwiązywania problemów z logowaniem

Jeśli zarejestrowałeś się w serwisie Cveasy.pl w przeszłości, a teraz nie możesz się zalogować, skorzystaj z poniższych porad i wskazówek dotyczących rozwiązywania problemów z logowaniem:

  • Jeśli Twój adres e-mail nie działa, a Twoje konto było zarejestrowane przy pomocy serwisu Facebook lub LinkedIn, upewnij się, że korzystasz z adresu e-mail powiązanego z jednym z tych profili w serwisach społecznościowych. 
  • Jeśli Twój adres e-mail działa, lecz nie otrzymujesz wiadomości z magicznym linkiem, sprawdź folder spamu lub przeszukaj swoją skrzynkę odbiorczą w celu znalezienia wiadomości od „Cveasy.pl”.
  • Magiczny link jest ważny tylko przez 48 godzin. Po wygaśnięciu linku musisz zalogować się ponownie w celu wygenerowania i otrzymania nowego linku.
  • Jeśli spróbujesz zalogować się w jednym z lokalnych serwisów danymi konta założonego w serwisie Cveasy.pl, nastąpi przekierowanie do serwisu Cveasy.pl. Aby zarejestrować się w lokalnym serwisie, musisz skorzystać z innego adresu e-mail. Zamiast tego możesz także skorzystać z możliwości dostosowania języka w serwisie Cveasy.pl. 

Jeśli po wypróbowaniu wszystkich tych porad, nadal nie możesz się zalogować, nie martw się. Skontaktuj się z naszym zespołem, a my zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby odnaleźć Twoje konto i stworzyć tymczasowe hasło. 

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami