Poradnik nowego użytkownika serwisu Cveasy.pl

Witamy w serwisie Cveasy.pl. Niniejszy poradnik pomoże Ci w jak najlepszym wykorzystaniu możliwości oferowanych przez serwis i mamy nadzieję, że pomoże Ci w procesie zdobycia kolejnej pracy. 

Zapraszamy również na nasz blog, na którym zamieszczamy aktualne i niezwykle przydatne informacje, które pomogą Ci w znalezieniu idealnej pracy. 

CV

Nie musisz już tworzyć swojego CV od podstaw – nasz kreator przeprowadzi Cię przez proces złożony z kilku szybkich kroków, które pozwolą Ci stworzyć idealny życiorys. Poniżej znajdziesz kilka artykułów, dzięki którym znajdziesz inspirację.

Listy motywacyjne

Jeśli korzystasz z listów motywacyjnych w swoich aplikacjach, serwis Cveasy.pl pozwala również na tworzenie i pobieranie listów motywacyjnych.  

Poszukiwanie pracy

W zależności  od lokalizacji możesz przeszukiwać miliony ofert pracy w serwisie Cveasy.pl i zgłaszać się na wybrane stanowiska. 

Nasz serwis gromadzi ogłoszenia i oferty zamieszczane w serwisach Indeed i ZipRecruiter – dzięki niemu możesz zaoszczędzić czas na szukaniu następnej pracy. Poszukiwanie idealnej pracy może być również doskonałym źródłem inspiracji dotyczącej słów kluczowych do użycia w Twoim CV i liście motywacyjnym.

Konta

Możesz zacząć korzystać z serwisu Cveasy.pl za darmo – możesz zalogować się do serwisu Cveasy.pl i edytować swoje dokumenty przy pomocy magicznego linku wysłanego na Twój adres e-mail. Dowiedz się więcej o najpopularniejszych funkcjach dostępnych w ramach darmowego planu.

Jeśli zdecydujesz się na wykupienie okresu próbnego lub płatnego abonamentu w celu pobierania plików PDF, możesz w każdej chwili zrezygnować z abonamentu z poziomu aplikacji – wystarczy wejść do menu „Konto”. 

Skontaktuj się

Istnieje wiele sposobów, aby stale być na bieżąco z wiedzą o najnowszych zasobach, dowiadywać się o najświeższych funkcjach i kontaktować się z naszym zespołem w celu uzyskania wsparcia i pomocy.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami