Jakie korzyści oferuje mi abonament premium?

Abonament premium daje Ci pełny dostęp do wszystkich funkcji serwisu, w tym dostęp do stale rosnącej kolekcji szablonów pozwalających na tworzenie CV i listów motywacyjnych umożliwiających zdobycie wymarzonego stanowiska, a także możliwość pobierania ich w formacie PDF i Word itd. Oprócz naszych doskonałych szablonów życiorysów, oferujemy teraz 18 nowych, innowacyjnych szablonów listów motywacyjnych. Więcej informacji na temat przydatnych narzędzi dostępnych w abonamencie Premium znajdziesz poniżej. 

Narzędzia abonamentu Premium

●         Nieograniczona liczba CV i listów motywacyjnych

●         Wszystkie szablony i kolory

●         Pobieranie nieograniczonej liczby plików PDF

Z dumą ogłaszamy wprowadzenie naszej nowej funkcji Oferty na każdym koncie CVeasy.pl. Ta funkcja umożliwia rozszerzenie możliwości rozwoju zawodowego poza zwykły zakres: korzystanie z recenzji ekspertów, usług edukacyjnych, a nawet korzyści biznesowych. Wystarczy wejść do menu w nagłówku u góry zakładki Konto, przejść do sekcji „Oferty” i sprawdzić wszystkie dostępne tam wspaniałe możliwości.

Nie zapomnij skorzystać z naszej wyjątkowej funkcji Statystyki, która umożliwia śledzenie odsłon CV w perspektywie krótko- i długoterminowej. Dowiedz się, jak długo ktoś przeglądał Twoje CV i z jakiego miejsca. Umiejętność rozpoznawania globalnych możliwości w oparciu o miasto / kraj przeglądających Twoje CV pomoże Ci nie przegapić zainteresowanych rekruterów! Śledź zmieniające się trendy w odsłonach Twojego CV, aby ocenić zainteresowanie rekruterów i wprowadzić zmiany, gdy uznasz to za konieczne.

Pamiętaj również, aby korzystać z naszego rozszerzenia Chrome dla pulpitu śledzenia ofert pracy! Teraz możesz zapisywać oferty pracy, kiedy tylko je zobaczysz, za pomocą jednego kliknięcia. Korzystanie z tej funkcji jest bardzo proste:
  • Zainstaluj (bezpłatnie) rozszerzenie z oficjalnego sklepu Google Chrome
  • Zaloguj się na swoje konto
  • Szukaj pracy w internecie
  • Zapisuj oferty pracy w prawym górnym rogu przeglądarki
  • Zostaną one przeniesione na Twój pulpit śledzenia ofert pracy. Gotowe!

Oferujemy elastyczną możliwość zmiany korzystania z naszego serwisu. Możesz zacząć od 7-dniowego okresu próbnego, a następnie wykupić abonament sześcio- lub dwunastomiesięczny. Informacje o cenach znajdziesz tutaj.

Jak mogę anulować abonament premium?

Możesz anulować swój abonament premium w dowolnym momencie – wystarczy wejść do menu „Ustawienia konta” znajdującego się w prawym górnym rogu aplikacji.  Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat rezygnacji z wersji premium lub anulowania abonamentu z poziomu aplikacji. 

Jeśli zdecydujesz się na bezpłatny abonament dla swojego konta, możesz zalogować się do serwisu Cveasy.pl i edytować swoje CV  i listy motywacyjne za darmo, a także skorzystać z możliwości wykupienia abonamentu premium w dowolnym momencie.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami