W jaki sposób mogę anulować abonament, zrezygnować z wersji premium lub usunąć swoje konto?

Przy pomocy aplikacji możesz anulować lub zmienić subskrypcje, kiedy tylko chcesz.

Możesz anulować abonament w serwisie Cveasy.pl bezpośrednio na stronie internetowej bez konieczności logowania się do aplikacji. Aby to zrobić, przejdź do zakładki "Kontakt” na naszej stronie, a następnie wybierz opcję „Anuluj abonament” z menu. 
Znajdziesz tam opcję pozwalającą na wyszukanie swojego konta przy pomocy adresu e-mail. Jeśli Twój adres e-mail zostanie odnaleziony, możesz kliknąć przycisk „Anuluj abonament”. Po kliknięciu przycisku wyślemy Ci wiadomość e-mail zawierającą potwierdzenie. Aby skutecznie anulować abonament, musisz postępować zgodnie z instrukcjami zawartymi w przesłanej wiadomości. Jeśli nie otrzymasz wiadomości e-mail w ciągu kilku minut, sprawdź folder spamu lub przeszukaj swoją skrzynkę odbiorczą w celu znalezienia wiadomości od „Cveasy.pl”.
Jeśli Twój adres e-mail nie zostanie odnaleziony, możesz wyszukać inny adres e-mail, który mógł być użyty do rejestracji w serwisie. Jeśli nadal nie możesz anulować swojego abonamentu lub nie otrzymujesz wiadomości e-mail z potwierdzeniem, możesz spróbować wykonać poniższe kroki w celu anulowania swojego abonamentu z poziomu aplikacji lub skontaktować się z naszym zespołem w celu uzyskania pomocy.

W jaki sposób anulować abonament lub zrezygnować z wersji premium z poziomu aplikacji?

Przy pomocy aplikacji możesz anulować lub zmienić subskrypcje, kiedy tylko chcesz. Z poziomu aplikacji możesz w każdej chwili zrezygnować z wersji premium. W tym celu po zalogowaniu się do aplikacji kliknij na rozwijane menu w prawym górnym rogu i wybierz opcję „Ustawienia konta”. Pamiętaj, że zamknięcie konta jest trwałe i spowoduje, że usunięte zostaną również Twoje dane. Szczegóły znajdują się na poniższym zrzucie ekranu.

Jeśli posiadasz abonament premium lub 7-dniową wersję próbną, możesz wybrać opcję anulowania abonamentu. Szczegóły znajdują się na poniższym zrzucie ekranu.

Co się stanie, jeśli postanowię zrezygnować z wersji premium?

Po potwierdzeniu anulowania abonamentu będziesz nadal mieć dostęp do funkcji premium przez 30 dni od dnia ostatniej płatności miesięcznego abonamentu lub 7 dni od dnia uregulowania opłaty za okres próbny. Po wygaśnięciu abonamentu premium Twoje konto zostanie zamienione na konto bezpłatne. 

Z darmowym kontem możesz zalogować się w serwisie Cveasy.pl, uzyskać dostęp do swojego CV, korzystać ze wszystkich bezpłatnych funkcji serwisu, takich jak udostępnianie życiorysów i wyszukiwanie ofert pracy, a także ponownie wykupić abonament premium w dowolnym momencie w przyszłości.

Jak mogę usunąć swoje konto na stałe?

Jeśli chcesz usunąć swoje konto na stałe, przejdź do „Ustawień konta”, a następnie przewiń do końca strony i kliknij przycisk „Usuń konto”. Szczegóły znajdują się na poniższym zrzucie ekranu.

Usunięcie konta w serwisie Cveasy.pl jest trwałe. Po usunięciu konta nasz zespół wsparcia technicznego nie będzie w stanie odzyskać treści Twoich CV ani listów motywacyjnych.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami