Jak mogę dodać zdjęcie do mojego CV lub je edytować?

Większość szablonów oferowanych w serwisie Cveasy.pl pozwala na dodanie lub pominięcie zdjęcia. 

Jak dodać zdjęcie do swojego CV?

Aby dodać zdjęcie do swojego CV, zaloguj się na swoje konto, a następnie wybierz CV, które chcesz edytować. Po uruchomieniu edytora wybierz pierwszą sekcję zatytułowaną „Dane osobowe”. 
Po przejściu do wybranej sekcji zobaczysz opcję pozwalającą na dodanie zdjęcia. resume. Ta nowa funkcja pozwala szybko dostosować zdjęcie w zależności od stanowiska, o jakie się ubiegasz. Z przyjemnością oferujemy również nowe narzędzie do usuwania tła, które pozwala zamienić. Szczegóły znajdują się na poniższym zrzucie ekranu.

Zdjęcia, które najlepiej nadają się do zastosowania w CV, mają wymiary wynoszące co najmniej 600 na 600 pikseli i stosunek boków wynoszący 1:1. Po dodaniu zdjęcia masz kilka opcji pozwalających na jego dostosowanie. Szczegóły znajdują się na poniższym zrzucie ekranu. 

Jak mogemogę edytować zdjęcie w moim CV?

Po dodaniu zdjęcia do CV po raz pierwszy możesz skorzystać z niego w wielu szablonach i w różnych wersjach swojego życiorysu. Możesz odpowiednio dostosować zdjęcie oraz zmienić i usunąć tło. Jeśli nie chcesz korzystać ze swojego zdjęcia, możesz zawsze usunąć swoje dotychczasowe zdjęcie z edytora CV lub przesłać nowe zdjęcie.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami