Jak mogę stworzyć list motywacyjny?

Możesz skorzystać z CVeasy.pl, aby w szybkim tempie i bezproblemowo stworzyć list motywacyjny za pomocą naszych narzędzi. Możesz też w prosty sposób przesłać list innym osobom poprzez link na naszej stronie. Będziesz mieć dostęp do nieograniczonej liczby szablonów listów motywacyjnych, niestandardowych kolorów i opcji pobierania plików PDF. Możesz nawet połączyć swoje CV i List motywacyjny w jeden dokument, dzięki czemu rekrutacja będzie wygodniejsza dla wszystkich. Tę nową funkcję znajdziesz w menu rozwijanym pod „Więcej” po prawej stronie podglądu CV / listu motywacyjnego. Następnie wystarczy wybrać, które dwa dokumenty chcesz połączyć. i gotowe! Zobacz zrzut ekranu poniżej.

Jak stworzyć list motywacyjny w serwisie Cveasy.pl?

Krok 1: Zaloguj się do serwisu Cveasy.pl, a następnie z głównego pulpitu kliknij zakładkę „Listy motywacyjne” znajdującą się przy CV.

Krok 2: Wybierz opcję „Utwórz nowy”, aby utworzyć nowy list motywacyjny i otworzyć edytor. Szczegóły znajdują się na poniższym zrzucie ekranu.

Krok 3: Podaj informacje potrzebne do utworzenia listu motywacyjnego. Nasz szablon listu motywacyjnego zawiera trzy sekcje:

  • Sekcja „Dane odbiorcy” zawiera informacje na temat firmy–adresata danego listu motywacyjnego.
  • Sekcja „Dane osobowe” zawiera informacje na Twój temat. Ułatwiamy Ci w tym miejscu zadanie i kopiujemy część danych z Twojego CV.
  • W sekcji „Treść listu” dodajesz treść swojego listu motywacyjnego.

  • Krok 4: Wybierz szablon, który najbardziej Ci się podoba (lub taki, który pasuje do Twojego CV). Możesz teraz pobrać swój list motywacyjny w różnych formatach:


Inne wskazówki dotyczące listów motywacyjnych

Poniżej znajdziesz kilka dodatkowych wskazówek i informacji, dzięki którym napiszesz idealny list motywacyjny.

Jak zmienić nazwę i język listu motywacyjnego?

Domyślnie nazwą listu motywacyjnego będzie nazwa firmy, do której zamierzasz skierować list. Nazwa zostanie wybrana, gdy podasz stosowne dane w liście motywacyjnym. Domyślnie, jeśli nie podasz nazwy firmy oraz stanowiska, Twój list motywacyjny otrzyma nazwę „Bez tytułu”. Stosowanie odpowiednich nazw listów motywacyjnych zapewni porządek i przejrzystość na Twoim pulpicie. 

Możesz także zmienić język listu motywacyjnego, klikając ikonę flagi pod nazwą dokumentu i wybierając język dokumentu, który chcesz zastosować. 

Jak usunąć list motywacyjny?

Możesz usunąć list motywacyjny, przechodząc do zakładki z listami motywacyjnymi i wybierając opcję „Usuń”. Usunięcie listu motywacyjnego powoduje nieodwracalne skasowanie go ze wszystkich systemów. Nasz zespół nie będzie w stanie odzyskać usuniętych listów motywacyjnych.

Szczegóły znajdują się na poniższym zrzucie ekranu.

Aby uzyskać pomoc i porady na temat pisania idealnych listów motywacyjnych, zapoznaj się z artykułami na naszym our blog. gdzie zawsze można znaleźć świeże informacje na temat pisania CV i listów motywacyjnych, a także porady zawodowe i wiele innych..

Przykłady listów motywacyjnych, które z pewnością zrobią na Tobie wrażenie + materiały do pobrania ZA DARMO.

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami