W jaki sposób mogę powielić lub stworzyć kilka wersji swojego CV?

Korzystając z naszego planu premium, możesz stworzyć nieograniczoną liczbę życiorysów, natomiast darmowy abonament oferuje możliwość stworzenia jednego CV i listu motywacyjnego, które możesz następnie edytować. 

Dlaczego to jest ważne?

Dostosowywanie każdego CV i listu motywacyjnego do danego stanowiska, na które aplikujesz, zwiększa Twoje szanse na zatrudnienie. Dbałość o takie szczegóły pokazuje potencjalnemu pracodawcy, że rozumiesz wymagania stawiane przez dane stanowisko i daje Ci możliwość dostosowania treści życiorysu i listu motywacyjnego do opisu stanowiska. Poznaj dodatkowe porady dotyczące CV tutaj.

Powielanie, edycja i zarządzanie wersjami CV w serwisie Cveasy.pl to najszybszy i najprostszy sposób na osiągnięcie tego celu! 

Jak powielić CV?

Zaloguj się do serwisu Cveasy.pl i przejdź do pulpitu, na którym znajdują się wszystkie Twoje CV. Zobaczysz tam listę swoich życiorysów. Kliknij przycisk „Powiel”. Szczegóły znajdują się na poniższym zrzucie ekranu.

Jak zmienić nazwę CV?

Pamiętaj o tym, żeby zawsze zmieniać nazwy kolejnych wersji swojego życiorysu i listu motywacyjnego. Warto zadbać o to, żeby nazwy ułatwiały Ci lepszą organizację procesu poszukiwania pracy. Najczęściej nasi użytkownicy zapisują swoje dokumenty pod nazwą stanowiska, na które aplikują. Najlepiej jest dostosowywać życiorysy i listy motywacyjne do każdej aplikacji. Możesz zmieniać ich nazwy klikając z pPulpitu życiorysów po wybraniu wybrany tytuł w celu edycji. Szczegóły znajdują się na zrzutach ekranu poniżej. 

Po powieleniu oraz zmianie nazwy swoich CV możesz zacząć edycję nowej wersji – Twój oryginalny życiorys pozostanie niezmieniony. 

Będziesz mieć możliwość wrzucenia innego zdjęcia i użycia innego szablonu.

Zapoznaj się z artykułem na naszym blogu. Dowiesz się z niego, dlaczego za każdym razem należy dostosować życiorys do stanowiska, na które aplikujesz. 

Nadal potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami Skontaktuj się z nami